ValueHub
Dedikert område for våre samarbeidspartnere, egne stands fra Datec og en mulighet til å lære mer om ulike integrasjoner som er etablert for å øke verdien av CleanPilot
Se våre partnere
N3
N3 , løsningen for fremtidens renhold -Smartere - Raskere - Bedre . N3 gjør renholdet i bygg mer effektivt - ikke ved å vaske selv, men ved å levere teknologi, produkter, løsninger og rådgiving som gir renholdere og ledere en bedre hverdag.
EG Software
EG utvikler programvare for eiendomsbransjen. EG utvikler programvare for eiendomsbransjen. Produktet EG MainManager gir eiendomsforvaltere og driftsorganisasjoner kontroll over bygningsporteføljen, fra daglig drift og vedlikehold til energistyring og avvikshåndtering. Løsningen brukes i over 30 000 bygninger i Norden. Gjennom integrasjonen med Cleanpilot kobles nå renholdet direkte inn i driftsarbeidet.
Disruptive Technologies
Disruptive Technologies ble grunnlagt i Norge av halvledereksperter med fokus på strømgjerrig teknologi. De utviklet små IoT-sensorer med opptil 15 års batterilevetid, som forenkler datainnsamling og muliggjør skalerbare løsninger. I dag leverer selskapet smarte løsninger globalt innen arbeidsplassadministrasjon, kjølekjeder og energioptimalisering – med fokus på enkelhet og bærekraft.
Tork Essity
Når skjer det?
